Kahramankazan Makine Halısı Yıkama

Kahramankazan Makine halısı yıkama, halılarınızın özenle yıkama işlemleri profesyonel teçhizat ve deneyimli temizlik kadromuz tarafından yapılmaktadır. Bir çok aşamasında el değmeden yapılmakta ve kalite kontrol sonrası özel paketleme işlemine tabi tutularak, servis araçlarına yüklenmektedir. Makine halıları günümüzde bir çok farklı desen, kalite ve modelde üretildiği gibi, yenilikçi tasarım ve stiller nedeniyle özen gösterilmesi gereken bölümleri oldukça artmaktadır. Halı yıkama işlemine başlamadan önce halınızın hangi türde olduğu belirlenir. Kendi türüne özel makinelerde ve yine kendi türüne özel deterjanlar kullanılarak yıkama işlemi yapılır. Bu sayede Kahramankazan halı yıkama olarak kişiye yani, halıya özel hizmet sunulur.

Geleneksel halı yıkama yöntemleri çağımızda geçerliliğini yitirdiği için, Kahramankazan halı yıkama fabrikaları içinde en büyük yatırımları yaptık. Kısmet Halı Yıkama Hizmetleri son teknoloji cihaz altyapısı ile faaliyetlerini yürütmektedir. Halılarınızın sağlığınızı tehdit etmemesi ve çocuklarınızın sağlıklı ortamda büyümesi için mutlaka yılda 2-3 kez yıkanması gerekir. Temiz olmayan halılarınız varsa, ikinci bir yıkama ve kurutma işlemine ihtiyaç vardır.

Kahramankazan Makine Halısı Yıkama

Kahramankazan makine halısı yıkama hizmetlerinden faydalanmak için, öncelikle adet ve model bilgisini arayarak müşteri hizmetlerimize iletiniz. Size talep ettiğiniz tüm soru ve görüşleriniz konusunda detaylı açıklama yapılacaktır. Talep ettiğiniz tarih ve saatte, ekiplerimiz gelerek halılarınızı teslim alacaktır. Makine halılarınız servis araçlarından indirilerek özenle yıkama , kurutma , paketleme aşamalarına geçilecektir. Paketleme işlemi öncesi, kalite kontrol işlemlerinden başarı ile geçen halılarınız sizin talep ettiğiniz saat ve tarihte evinize teslim edilecektir. Garantili yıkama hizmetleri kapsamında dilerseniz ücretsiz olarak yeniden yıkatma hakkınız her zaman bulunmaktadır !

Fabrikamızda, halılarınızın türlerine göre özel yıkama makineleri bulunur. Aynı zamanda halılarınızın dışarıdaki toz, nem ve kirden etkilenmeden kurumasını sağlayacak olan özel alanlarımız da mevcuttur. Halı yıkamanın beş çeşit yöntemi bulunur. Bunlar; şampuanlama, köpükle yıkama, buharlı yıkama, kuru temizleme ve derinlemesine yıkama şeklindedir. Bu yöntemlerin hepsi, halılarınız için özel olarak kullanılmaktadır. Bazı halılar için derinlemesine yıkama gerekirken bazıları için de buharlı yıkama gerekebilir.

Kahramankazan Halı Yıkama Fabrikası

Kahramankazan halı yıkama firmamız, halılarınızın son derece temiz ve hijyenik olmasına önem vererek, halı yıkama için kaliteli ekipmanlar kullanmaya özen gösterir.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
 Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
  Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin