Kahramankazan Yün Halı Yıkama

Kahramankazan yün halı yıkama hizmetleri konusunda deneyimli firma, Kısmet Halı Yıkama ile yün halılarınız kendi formunu ve özelliklerini koruyacak. Kısmet Halı yıkama ile siz değerli müşterilerimize, kaliteli temizlik hizmeti sunmaktan dolayı gururluyuz. Halıdaki lekelerin ve kirlerinin temizlenmesi son derece önemlidir. halı yıkama olarak sanayi tipi özel yıkama makinelerimizle halı yıkamada öncüyüz. Yün halılar toplumumuz da eski ve önemli kültür mirası olup, geçmişten günümüze kadar devam etmektedir. Yün halıların belirli dönemlerde bakım ve temizliğinin yapılması hem hijyen, hem güzel kokması ya da kötü kokmaması adına çok önemlidir ve aksatılmamalıdır.

Yıllardır Kahramankazan yün halı yıkama sektöründe faaliyet sürdüren firmamıza, güvenle yün halılarınızı temizletebilirsiniz. Sizler de halı temizliği için telefon açarak veya servis formu doldurarak, evinizden alınmak üzere temizlik kaydı oluşturabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına kullandığımız ilaçlarımız hijyenik, kaliteli, bitkisel ve doğa dostu insana zarar vermeyen ürünlerdir.

Kahramankazan Yün Halı Yıkama Fabrikası

Kahramankazan yün halı yıkama fabrikasında yıkanan halılar, farklı bölümlerde ve farklı şekillerde yıkanmaktadır. El dokuma halı yıkama da halılar diğer makine halıları gibi yıkanmaz, çünkü el dokuma halıların yapıları çok özel ve hassastır. Binlerce yıllık tarihe dayanan el dokuma halı yıkama teknikleri kullanılarak, tamamen doğal ve profesyonel bir yıkama gerektirir. Halıyı uzun ömürlü kullanabilmek için nemli ortamlardan kaçınmak gerekir. Sık sık havalandırmak halının ömrünü uzatacak etkenlerden biridir. Havalandırma işleminde daha önce bahsettiğimiz gibi silkelemeden kaçınmak önemlidir.

Yün halı yıkama sırasında kullanılan deterjanın yapısı da büyük önem arz etmektedir. Sentetik ürünlerin yıkanması için geliştirilen deterjanlardan kaçınılmalı. Yün halı yıkama işlemi için profesyonel ellerden yardım almak şarttır. Eğer yün halınızın renkleri bir birinden farklı ise çok daha dikkatli ve özenli bir yıkama işlemi tercih edilmelidir. Kahramankazan halı yıkama fabrikasını tercih eden müşterilerimiz, kaliteli hizmet anlayışının farkına varacaktır.

Kahramankazan Yün Halı Yıkama Fabrikası

Yün halıların yıkanması sırasında kullanılan deterjan büyük önem taşır. Yün halılarınızın düzenli bakımlarını yaparsanız her zaman yüzünüzü güldürürler. Uzun ömürlü olan bir halı türüdür ve rutin bakımı kolaydır.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
 Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
  Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin