Kahraman Kazan Halı Yıkama Fabrikası – Kısmet Halı Yıkama
202 Park Avenue, New York
Mon-Sat: 07:00 - 17:00

Bünyen halısı adını aldığı, Kayseri'nin bünyen ilçesinde, tarihin ilk medeniyetlerinden beri gelen oldukça eski ve değerli bir halı türüdür. Günümüzde bünyen halılarının orjinal dokusunu bulmak oldukça zor ve maddi açıdan külfetlidir. Bu sebeple bünyen halısı yıkama işlemleri, büyük bir titizlikle ve işinin ehli profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Kahramankazan bünyen halı yıkama personeli, el dokuma halıların yıkanma aşamasında oldukça titiz ve dikkatli davranmaktadır.

hizmetleri, halılarınızı evinizden aldığı ilk andan yıkama ve teslimat süreçlerine kadar, her safhasında detaylı olarak çalışmaktadır. İş bilinci ile hareket ederek, halı yıkama aşamasında gereken değeri göstermektedir. Bu işlemleri büyük bir kurumsal disiplin içinde yürütürken, halılarınız için çok uygun fiyat politikaları benimsemektedir. olarak hedefimiz, çok para kazanmak değil, insanlara kaliteli hizmet götürmek anlayışı ile çalışmaktayız.

Kahramankazan bünyen halısı yıkama, Kahramankazan bünyen halı yıkama yerleri ve fabrikası gibi konularda aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınız için müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Halılar silerek temizlenmez. Sadece yüzeysel bir temizlik ile kiri havların tabanına itmiş olursunuz temizlenmiş olmaz. Bunun yanında silme işlemi sırasında halının içinde kalan temizleme maddesi kalıntıları da zamanla halıya zarar verir.

Theme Image

Fabrikası

Kahramankazan da en kaliteli halı yıkama hizmetlerini sunan ile halılarınız, el değmeden özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
 Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
  Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin

×
Show
×
Show