Kahraman Kazan Halı Yıkama Fabrikası – Kısmet Halı Yıkama
202 Park Avenue, New York
Mon-Sat: 07:00 - 17:00

Kahramankazan El dokuması halı yıkama ve temizleme işlemleri, standart halılara göre daha fazla özen ve dikkat isteyen bir işlemdir. El dokuma halı yıkaması, profesyoneller tarafından yapıldığında herhangi bir deformasyon ve lekenin kalmayacağı halı türüdür. El Dokuması Halı yıkama işlemi ayrı bir uzmanlık konusudur. Sebebine gelince, El Dokuması halıların yapılış şeklinde uygulanan çözgü ipliklerin üzerine elle yapılan düğümleme işlemiyle olur. Piyasada yapılan yıkama işlemlerinde, bu örme işlemine özen gösterilmeden yıkandığı için, yapılan dokumalar da yıpranmalar, çözülmeler, hatta yırtılmalar olduğu için El Dokuma halınız zarar görmektedir.

hizmetleri  

Kısmet Halı Yıkamada, halılarınız servis başlangıcından size teslim edilene kadar halının kendi özelliklerine bağlı olarak esnek çalışma prensipleri ile temizlenmekte ve büyük bir özveri ile yıkanmaktadır. Halı yıkama fabrikalarında, tüm halılara standart hizmet vermek ile farklı dokuma ve kalitedeki, farklı fiyatlardaki halılara haksızlık olacağının bilincinde olarak hizmeti vermekteyiz.

Sizler de firmamızı arayarak, özel el dokuması halılarınızı temizletmek üzere, ekiplerimize güvenle teslim edebilir ve garantili hizmet alabilirsiniz. Bizi aradığınızda, öncelikle sizin talep ettiğiniz zamanda servislerimiz gelerek halılarınız evinizden teslim alır. fabrikasında özenle yıkama, sıkma, kurutma işlemlerine tabi tutulduktan sonra, kalite kontrolden geçerek profesyonel olarak paketlenir.  Sizin istediğiniz zaman dilimlerinde ve tam zamanında evinize teslim edilir. Halılarınız teslim edildikten "yıkama garantisi" kapsamında inceleyerek ücretsiz yeniden yıkatma hakkınız bulunmaktadır.

Theme Image

Kahramankazan Fabrikası

Kahramankazan da kaliteli halı yıkama hizmetlerini sunan ile halılarınız, el değmeden özenle ve en uygun fiyatlarla yıkanırken sizlere sadece keyfini sürmek kalır.

  Bizi arayarak, formu doldurarak talepte bulunun
  Ekibimiz size uygun zamanda gelip halılarınızı alsın
 Halılarınız özenle, el değmeden yıkansın
  Kalite kontrolden geçerek tekrar servis aracına yüklensin
  Talep ettiğiniz zamanda servisimiz halılarınızı teslim etsin

×
Show
×
Show