trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
 
Kahramankazan Halı Yıkama 

Kahramankazan halı yıkama ile el dokuma halı, makine halısı, halıfleks ve kilim gibi yıkama zamanı gelmiş bütün halılarınızı özenle yıkamaktayız. Yıkatmak istediğiniz halılarınız, uzman servis ekibimiz ile adresinizden kendi araçlarımızla alınır. Kahramankazan halı yıkama fabrikasında bir sonraki aşama ise, halıları otomatik yıkama makinelerine alınır. Herhangi bir katkı veya kimyasal kullanılmadan, halı şampuanları ile yıkama işlemi başlatılır. On beş veya yirmi dakika kadar, halıların durumuna göre yıkama işlemi devam eder. İyice yıkandığına emin olduktan sonra, durulama işlemine geçilir. Durulama sırasında, fırçalama işlemi ile beraber, bütün kirlerinden arındırılıncaya kadar durulanır. Hazır vaziyette bekleyen sıkma makinelerine alınır. Halıların sıkma aşaması bittikten sonra, üzerinde herhangi bir kir yada leke kalmış mı diye kontrol edilir.

 
Çözüm Ortağınız
  • Adresten alınan halılar etiketlenerek fabrikamıza getirilir ve leke kontrolünden geçer.
  • Yıkama öncesi halıların tozunu alan makineden geçer ve çırpılarak tozu alınır.
  • Otomatik halı yıkama makinesinde yıkanacak halılar ayrılır.
  • Elde yıkanacak ( El dokuma halılar ) da ayrılarak farklı platformda yıkanır.

Otomatik yıkama makinesinde natürel şampuanlar ile yıkanan halılar sıkılır. Sıkılan halılar kapalı odalara alınarak kendi halinde kuruması sağlanır. Son olarak kuruyan halılar tek tek kontrol edilerek paketlenir ve servise hazır halde depoya alınır.

 
Çalışma Sistemimiz
 
Kahramankazan Halı Yıkama Firması Nasıl Çalışıyor?
 

Kahramankazan halı yıkama sektöründe bir ilki başaran firmamız yıkama, kurutma, paketleme aşamalarında yaptığı yatırımlar ile halı yıkama hizmeti alan müşterilerimize kusursuz bir deneyim sunar. Müşterilerine memnuniyet garantisi sunan ilk ve tek firma olma özelliği taşımaktadır. Kahramankazan halı yıkama yerleri, kendi sistemleri içinde farklı uygulamalar da kullanmaktadır. Halıların yıkama, sıkma ve durulama gibi aşamalardan geçtiği sırada, dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Öncelikle halılarınız yıkarken halı türlerini, ipliğine ve dokuma şekline kadar tanıyabilecek profesyonel bir ekip ve bu ekip tarafından analiz edilmesi gerekir.

 
Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
 

Kahramankazan halı yıkama firması ve Kahramankazan halı yıkama yerleri gibi Google sorgularında, Kısmet halı yıkama fabrikanı ilk sıralarda göreceksiniz. Yılların biriktirdiği deneyim ile müşterilerine, halı ve kilim yıkama hizmetleri veren şirketimizin halı yıkama kampanyaları ile memnuniyeti artırmayı hedeflemektedir. Siz de telefon numaralarımız aracılığı ile bizleri arayabilir veya halı yıkama servis talep formu doldurabilirsiniz. Evinizdeki halı ve kilimleri uygun fiyatlarla yıkayıp, evinizden aldığımız gibi yine evinize ücretsiz şekilde teslim etmekteyiz. Çünkü kurumsal yapımız gereği bizim için en önemli şey, müşteri memnuniyeti yaratmak ve sizin için tek seçim olmaktır.

Kahramankazan halı yıkama fiyatları konusunda, müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek adına bir bilgi yayınlamak istedik. M2 ücreti olarak hesaplanan piyasa fiyatları içerisinde, kullanılan malzeme, temizlik ve hijyen konusundaki değerlendirildiğinde en ucuz halı yıkama hizmetini sunduğumuz konusundan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak için, bizleri hemen arayabilir yada servis talep formu doldurabilirsiniz. Ayrıca bina ve komşularınızdan gelecek taleplerinize yönelik özel indirim almak için de bizlere başvuru yapabilirsiniz. Kahramankazan halı yıkama hizmetleri için Kısmet Halı Yıkama Fabrikasını tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız.

 
Kısmet Halı Yıkama
İşine ve müşterilerine önem veren her firmanın kalite politikası bulunmalıdır. Kalite politikası bir firmanın müşteri memnuniyeti, sürekli gelişme, firmanın sektördeki hedefi gibi odaklanmalıdır. 

Bütün çalışanlarımızı sadece çalışan değil aynı zamanda müşteri olarak görerek, sıfır hata ile sürekli gelişme ve iyileşmeyi hedefliyoruz. Müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesinin öncelikli yolunun çalışanlarımızın memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak; çalışanlarımız için en iyi çalışma ortamı ve en iyi alışma şartlarını sunuyoruz.

Anında Whatsapp Hattından Destek Alın

Halı yıkama evimizin vazgeçilmez temizlik işlemlerinden bir tanesidir. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşamak ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama bir sektör olmuştur. Halılarınız bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir.

 
Misyonumuz

Daha yaşanabilir, sağlıklı yaşam alanları için çalışmak. Yüksek kalitede temizlik yöntemleri geliştirerek, en ekonomik fiyatlarla müşterilerimize üstün temizlik deneyimleri yaşatmak. Çalışanlarımız için kariyer gelişiminde destek olmak, eksiksiz tüm eğitimlerini temin etmek bu sayede %100 müşteri memnuniyeti politikamızı geliştirmek.

 
Vizyonumuz

AR-GE çalışmaları ile temizlik sektörüne yeni teknolojileri kazandırarak katkıda bulunmak. Temizlik sektöründe ülke çapında büyük bir marka olmak. Yaptığımız hizmetler değil de şuan bizi ilgilendiren Kısmet halı yıkama olduğuna göre en iyi şekilde size en güzel hizmeti ekibimiz ile vermeye çalışmaktan mutluluk duymaktayız.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?