Kahraman Kazan Halı Yıkama Fabrikası – Kısmet Halı Yıkama
202 Park Avenue, New York
Mon-Sat: 07:00 - 17:00

Kahramankazan Halı Yıkama

Kahramankazan halı yıkama ile el dokuma halı, makine halısı, halıfleks ve kilim gibi yıkama zamanı gelmiş bütün halılarınızı özenle yıkamaktayız. Yıkatmak istediğiniz halılarınız, uzman servis ekibimiz ile adresinizden kendi araçlarımızla alınır. fabrikasında bir sonraki aşama ise, halıları otomatik yıkama makinelerine alınır. Herhangi bir katkı veya kimyasal kullanılmadan, halı şampuanları ile yıkama işlemi başlatılır. On beş veya yirmi dakika kadar, halıların durumuna göre yıkama işlemi devam eder. İyice yıkandığına emin olduktan sonra, durulama işlemine geçilir. Durulama sırasında, fırçalama işlemi ile beraber, bütün kirlerinden arındırılıncaya kadar durulanır. Hazır vaziyette bekleyen sıkma makinelerine alınır. Halıların sıkma aşaması bittikten sonra, üzerinde herhangi bir kir yada leke kalmış mı diye kontrol edilir.

Kahramankazan halı yıkama sektöründe bir ilki başaran firmamız yıkama, kurutma, paketleme aşamalarında yaptığı yatırımlar ile halı yıkama hizmeti alan müşterilerimize kusursuz bir deneyim sunar. Müşterilerine memnuniyet garantisi sunan ilk ve tek firma olma özelliği taşımaktadır. yerleri, kendi sistemleri içinde farklı uygulamalar da kullanmaktadır. Halıların yıkama, sıkma ve durulama gibi aşamalardan geçtiği sırada, dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Öncelikle halılarınız yıkarken halı türlerini, ipliğine ve dokuma şekline kadar tanıyabilecek profesyonel bir ekip ve bu ekip tarafından analiz edilmesi gerekir.

Firması

firması ve gibi Google sorgularında, Kısmet halı yıkama fabrikanı ilk sıralarda göreceksiniz. Yılların biriktirdiği deneyim ile müşterilerine, halı ve kilim yıkama hizmetleri veren şirketimizin halı yıkama kampanyaları ile memnuniyeti artırmayı hedeflemektedir. Siz de telefon numaralarımız aracılığı ile bizleri arayabilir veya halı yıkama servis talep formu doldurabilirsiniz. Evinizdeki halı ve kilimleri uygun fiyatlarla yıkayıp, evinizden aldığımız gibi yine evinize ücretsiz şekilde teslim etmekteyiz. Çünkü kurumsal yapımız gereği bizim için en önemli şey, müşteri memnuniyeti yaratmak ve sizin için tek seçim olmaktır.

Fiyatları

Kahramankazan halı yıkama fiyatları konusunda, müşterilerimizden gelen taleplere cevap vermek adına bir bilgi yayınlamak istedik. M2 ücreti olarak hesaplanan piyasa fiyatları içerisinde, kullanılan malzeme, temizlik ve hijyen konusundaki değerlendirildiğinde en ucuz halı yıkama hizmetini sunduğumuz konusundan emin olabilirsiniz. Uygun fiyatlı halı yıkama hizmeti almak için, bizleri hemen arayabilir yada servis talep formu doldurabilirsiniz. Ayrıca bina ve komşularınızdan gelecek taleplerinize yönelik özel indirim almak için de bizlere başvuru yapabilirsiniz. Kahramankazan halı yıkama hizmetleri için Fabrikasını tercih ettiğinizde asla pişman olmazsınız.

1996
Açılış Tarihi
Kısmet Halı 1996 yılında Kahramankazan ilçesinde kurulmuştur.

2010
Kahramankazan Halı Yıkama
Temizlik sektöründeki deneyimimiz ile Halı yıkama hizmetine başladık.

2003
Fabrikası
kapasite ve ekipman yenileme faaliyetleri ile ilk kez el değmeden halı yıkama hizmeti.

2018
Organik Deterjan
Kahramankazan da ilk defa organik deterjanlar ile el değmeden profesyonel temizlik hizmetleri başlatan halı yıkama fabrikası.

+ Mutlu Müşteri Sayımız
% Tavsiye Edilme Oranımız
m2 Fabrika Çalışma Alanımız
+ Toplam Çalışan Sayımız
×
Show
×
Show