trende
trende

Kahramankazan Battaniye Yıkama

12.12.2022
59
Kahramankazan Battaniye Yıkama

Kahramankazan Battaniye Yıkama

Yumuşacık dokusu, sıcacık tutmasıyla kış ve bahar aylarının vazgeçilmezi battaniyelerin temizliği doğru yapılmadığında kolayca yıpranıp sertleşebilir. Kahramankazan battaniye yıkama ile sizlere sunduğumuz hizmetin kalitesini hiçbir zaman değiştirmeyerek. Yorganlar, her kış bizleri soğuktan arındıran ve vücudumuzu kaplayan, yani oldukça haşır neşir olduğumuz bir nevi koruyucudur. Battaniyelerin yıkaması oldukça zor ve çabuk kirlenirler.

Kahramankazan Battaniye Yıkama Fabrikası

Kahramankazan Battaniye Yıkama Fabrikası

Bu nedenle de yorganlarımızın sürekli temiz olması ve bizlere geçecek herhangi bir kirin ya da bakterinin önlenmesi gerekmektedir. Sizler de evlerinizde gerçekleştirdiğiniz temizlik ritüelleri ile pek tabii bunu yok edebilirsiniz ancak bazen derinlemesine olmayabilir veya yorganlarının ağırlığından ötürü, makine temizliği yapamayabilirsiniz. Firmamızda battaniyelerinizin yıkama için en kaliteli yıkama deterjanları kullanılmaktadır.

Yün Battaniye Nasıl Yıkanır?

Yün battaniyeler doğal olarak kir ve lekeleri uzaklaştırdığından, bunları yılda yalnızca birkaç kez yıkamanız gerekir. Kahramankazan battaniye yıkama fabrikamızda, her battaniye için bir kaç defa yıkama programı çalışmaktadır. Yıkamalar arasında, bir yün battaniyeyi silkeleyerek ve yumuşak kıllı bir kumaş fırçayla fırçalayarak yenileyebilirsiniz. Battaniyenin liflerinin zarar görmesini önlemek için aynı yönde fırçalamak gerekir.

Kahramankazan Battaniye Yıkama Yerleri

Kahramankazan Battaniye Yıkama Yerleri

Battaniye makinede yıkanabilir ise, soğuk su ve yün için güvenli bir deterjan kullanın. Battaniyeyi çamaşır makinesine yerleştirin ve yaklaşık 15 dakika su ve deterjan solüsyonunda bekletin. Ardından hafif bir döngü seçin ve durulama döngüsüne geçmeden önce yaklaşık iki dakika çalışmasına izin verin. Tamamlandığında, yün battaniyenizi doğrudan güneş ışığından uzakta kuruması için asılmalı ama kumaşın renklerini soldurmamalı.

Battaniye Ne Sıklıkta Yıkanmalı?

Battaniyenin yeteri kadar temiz olmaması, ev akarlarına alerjik tepki gösterenler ve bebekler ilk sırada olmak üzere herkes için sağlık konusunda az veya çok sorun yaratacaktır. Kış sonunda kaldırırken ve kış başında yeniden kullanıma almadan önce battaniyelerin muhakkak yıkanması gerekmektedir. Bazı battaniyeler çok kullanılır ve kullanıldığı süre boyunca da belirli aralıklarla battaniyelerin temizlenmesini ihmal etmeyin.

Kahramankazan Battaniye Yıkama Şirketi

Kahramankazan Battaniye Yıkama Şirketi

Kahramankazan battaniye yıkama olarak firmamız, hangi sıklıkta olması gerektiğini esasında kullanım durumu belirleyecektir. Yoğun olarak kullanılacak olan battaniyeleri ayda bir yıkamanızda fayda var. Bununla beraber, herhangi bir lekelenme meydana geldiğinde de vakit kaybetmeden gerekli temizlik işlemi yapılmalı. Aksi halde, lekenin çıkması zorlaşabilir, lekeye sebep olan unsur dolayısı ile bakteri üremesi meydana gelebilir.

Battaniye İçin Uygun Program Seçimi

Peki, battaniyeler hangi programda yıkanır? Hangi programı seçeceğiniz, battaniyenin hangi materyalden üretildiğine bağlı şekilde değişecektir. Bu noktada, ürün üstündeki etikette yer alan yıkama talimatlarını muhakkak inceleyin, talimata göre hareket edin. Türünden bağımsız olarak her battaniye için risksiz su sıcaklığı 30 ile 40 santigrat derece arasındaki değerlerdir. 40 santigrat dereceden yüksek sıcaklıklar yapısına zarar verir.

Kahramankazan Yün Battaniye Yıkama

Kahramankazan Yün Battaniye Yıkama

Battaniyenin yeterince temiz olmaması, ev akarlarına alerjik tepki gösterenler ve bebekler başta olmak üzere herkes için sağlık konusunda az ya da çok sorun yaratacaktır. Bu nedenle, periyodik ve doğru battaniye temizliğini önemsemelisiniz. Battaniye temizliği konusunda, Kahramankazan battaniye yıkama olarak derin temizlik kuralları uygularız. Battaniyelerinizi zarar vermeden temizlemek için, en hassas program kullanılır.

Battaniye Nasıl Temiz Tutulur?

Soğuk havalarda size sıcacık bir yuva sağlayan battaniyelerinizi uygun nevresimlerle birlikte kullanmak, temiz tutmanın kuşkusuz ki ilk adımıdır. Nevresimler, battaniyenize vücut sıvılarınızın geçmesini, günlük kir ve tozların yapışmasını engelleyebilecek veya kirlenme süresini uzatabilecek en önemli tekstil ürünleridir. Kahramankazan halı yıkama şubesine verilen ve tercih edilen battaniyeler, havaların nemli olması sebebiyle sık sık yıkanmaz.

Battaniye Yıkama Kahramankazan

Battaniye Yıkama Kahramankazan

Çünkü kuruması oldukça vakit alır. Fakat bu durum, battaniyenizi ara sıra havalandırmanızın önünde bir engel teşkil etmez. Haftada veya 2 haftada bir battaniyenizi balkonunuza asarak havalandırmak, rüzgarla temizlenebilir olan tüm tozları silip süpürecektir. Battaniyenizin ömrünü uzatmak için Kahramankazan battaniye yıkama gibi profesyonel halı yıkama fabrikaları tercih edilmelidir. Böylelikle battaniyeler, uzun ömürlü olacaktır.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?