trende

Kahramankazan Yorgan Yıkama

10.12.2022
64
Kahramankazan Yorgan Yıkama

Kahramankazan Yorgan Yıkama

Kahramankazan Yorgan Yıkama ile sağlıklı ve hijyenik bir yapı içerisinde kullanabileceğiniz yorganlarınız konusunda bizimle iletişim kurabilirsiniz. Çarşaflarımızı ve nevresimlerimizi düzenli olarak yıkarken, içindeki yorganları kolayca unutabiliyoruz. Ancak yorganlarımızın, hijyenini sağlamak, ömürlerini uzatmak ve ilk günkü görüntülerini korumak için yorganlarımızı uygun şekilde yıkamaya dikkat etmemiz çok önemlidir. Nevresimimiz yorganımız için koruyucu vazifesi gördüğünden, yorganımızın sık sık yıkanması gerekmez.

Kahramankazan Yorgan Yıkama Fabrikası

Kahramankazan Yorgan Yıkama Fabrikası

Ancak yıkadığımız zaman yorganımıza zarar vermeden ve doğru yıkamamız gerekiyor. Öncelikle ürünlerin üreticiler tarafından önerilen ve yıkama etiketlerinde yazılan yıkama metotları incelenmeli ve onlara uyulmalıdır. Yorganınız kısmi olarak kirlendiyse. Örneğin; üzerine bir şey döküldüyse, o bölgeyi temiz bir kapta hazırladığınız ılık sabunlu suyla yıkayabilirsiniz. Ancak, yorganınızın tamamen yıkanması gerektiğini düşünüyorsanız, öncelikle yorganınızın dolgusunu bilmeniz gerekiyor. Yorganınızın çeşidini belirledikten sonra talimatları izleyebilirsiniz.

Kahramankazan Yorgan Yıkama Önerileri

Kahramankazan Yorgan Yıkama fabrikası olarak, her türlü yorganların senede bir defa kesinlikle yıkanmasını öneriyoruz. Ancak yıkadığımız zaman yorganımıza zarar vermeden ve doğru yıkamamız gerekiyor. Öncelikle ürünlerin üreticiler tarafından önerilen ve yıkama etiketlerinde yazılan yıkama metotları incelenmeli ve onlara uyulmalıdır. Yorganınız kısmi olarak kirlendiyse. Örneğin; üzerine bir şey döküldüyse, o bölgeyi temiz bir kapta hazırladığınız ılık sabunlu suyla yıkayabilirsiniz. Özellikle profesyonel yıkamacılar tarafından yıkanmalıdır.

Kahramankazan Yün Yorgan Yıkama

Kahramankazan Yün Yorgan Yıkama

Ancak, yorganınızın tamamen yıkanması gerektiğini düşünüyorsanız, öncelikle yorganınızın dolgusunu bilmeniz gerekiyor. Yorganınızın çeşidini belirledikten sonra aşağıdaki talimatları izleyebilirsiniz. Yün yorganlar için en iyi sonuç kuru temizlemede alınır ancak evde yıkamak istenirse ürün 40˚C sıcaklıkta, narin programda yıkanabilir. Ya da makinanızın yünlü ayarında da yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka 60˚C’nin altında bir sıcaklıkta kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir.

Normal şartlarda yorganların senede bir defa yıkanması önerilir.

Kaz tüyü yorganlar doğru yıkanıp kurutulduğunda ilk günkü performansını uzun yıllar koruyabilen dayanıklı ve uzun ömürlü ürünlerdir. İlk satın alındığında pahalı gelmekle birlikte sağladığı benzersiz konfor ve uzun kullanım ömrü ile aslında ekonomik ürünlerdir. Yorganlarınızı evde yıkama zorunlu olduğunda, mutlaka hassas programda yıkamalısınız. Yorganlar yıkandıktan sonra kurutma makinesinde kurutulması ısrarla önerilmektedir. Kahramankazan halı yıkama fabrikası olarak, sizlerin hizmetine Kahramankazan yorgan yıkama hizmetini ekledik.

Kahramankazan Elyaf Yorgan Yıkama

Kahramankazan Elyaf Yorgan Yıkama

Hata kurutma makinesinin içine kurutma topu kullanılarak kurutma esnasında yapışan kaz tüylerinin darbeler ile ayrılması ve ürünün homojen kabarıklığını geri kazanması sağlanmalıdır. Kurutma makinesi olmayan durumlarda kuru temizleme alternatif öneridir. Evde kurutmak zorunlu ise kesinlikle gölgede ve yatay olarak serilmeli, sık sık kabartıp havalandırarak kurutulmalıdır. Kaz tüyü ürünler pek çok tekstil ürünü gibi kesinlikle doğrudan güneş ışığında asılarak kurutulmaz. Bu durum üründe sararmaya sebep olmaktadır. Ağartıcı kullanılmamalıdır.

El Yapımı Yorgan Nasıl Yıkanır ?

El yapımı yorganları yıkarken maksimum 30° ve hassas programda yıkama yapabilirsiniz. Elde yıkamak ya da yüksek derecelerde yıkamak yorganınıza zarar verebilir. Elyaf yorganınız 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Ya da makinanızın hassas ayarında da yıkayabilirsiniz. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka 60˚C’nin altında bir sıcaklıkta kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır.  Eğer kurutma makinanız yok ise geniş bir alanda kurutabilirsiniz. Ancak tamamen kuruduğundan emin olmalısınız. Ürünler ütülenmemelidir.

Kahramankazan Bambu Yorgan Yıkama

Kahramankazan Bambu Yorgan Yıkama

Eğer Yorganınız çamaşır makinasına sığmıyor ise küvette yıkayabilirsiniz. Soğuk su dolu küvette yorganınızı en az 2 saat bekletin. Daha sonra çamaşır deterjanı ekleyerek, yorganınızı iyice yıkayın. Daha sonra küveti tekrar temiz su ile doldurup yorganınızı iyice durulayın. Elyaf ve yün yorganlar gibi makinada yıkanabilir. 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Ya da makinanızın pamuklu ayarında da yıkayabilirsiniz. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka 60˚C’nin altında bir sıcaklıkta kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır.

Bambu Yorgan Nasıl Yıkanır?

Öncelikli olarak kuru temizleme önerilir. Su ile yıkama seçeneğinde ise, ürün 30˚C sıcaklıkta, normal programda yıkanabilir. Yıkama sonrasında ise ürün mutlaka kurutma makinesinde iyice kurutulmalıdır. Ürünler ütülenmemelidir. Renkli bir ürün olduğundan dolayı ağartıcı kullanılmamalıdır. Eğer kurutma makinanız yok ise geniş bir alanda kurutabilirsiniz. Ancak tamamen kuruduğundan emin olmalısınız. Ürünler ütülenmemelidir. Kuruturken düz bir zemine serip kurutun. Böylece yünler bir yerde toplanmayacaktır.

Kahramankazan Elyaf Yorgan Yıkama

Kahramankazan Elyaf Yorgan Yıkama

Bütün bu süreçler sizin için yorucu ve sıkıntılı olduğunu düşünüyor olabilirsiniz. Kahramankazan yorgan yıkama fabrikamız, her zaman hizmete hazır durumdadır. Eğer kuş tüyü yorgan yada pamuk yorgan kullanıyorsanız makinenin en hassas programında yıkamalısınız. Pamuk yorganı kuruturken düz bir zemine yayıp kurutmayı tercih edin. Böylece pamuklar bir yerde toplanmayacaktır. Yün yorgan kullanıyorsanız ve makinenin içerisine sığacak ebatlarda ise yün yorganı da çamaşır makinesinde yünlü yıkama programında yıkayabilirsiniz.

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Müşteri Temsilcisi
  Müşteri Temsilcisi
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?